Drevené regály policové

Banner drev. regale

Drevené regály

 

Drevené regály ponúkajú množstvo modelov s klasickým dizajnom z drevených hranolov. Nájdete tu napr. aj nízky a dlhý regál B-04 50X170X28 - BOROVICA s dĺžkou až 170 cm, ktorý perfektne pasuje do každej minimalisticky zariadenej obývačky a je vhodný na uloženie televízora, audio-video zariadení či kníh. Do izby alebo do pracovne vám tiež prídu vhod extra veľké modely dvojitých regálov ako napr. B-03 170X170X38 5 POLÍC-BOROVICA.

V kategórii regálov nájdete aj užšie zvislé modely so šírkou 40×40 cm, ktoré nezaberú veľa miesta, no ponúknu množstvo priestoru na drogériu či uteráky. Elegantným je však napr. aj nízky drevený regál R-02 89X83X33-BOROVICA, ktorý vám môže poslúžiť aj ako toaletný stolík, či už v kúpeľni alebo v spálni.
Zaujímavé úložné riešenia nájdete v kategórii regálov na zeleninu a na drevo. Tieto regále sú z borovicového dreva a nemajú plné steny, takže skladované zemiaky, ovocie, zelenina či drevo má dostatok vzduchu, čo zabraňuje hromadeniu vlhkosti a vzniku plesní.
Do vašej pivnice sa hodí tiež pojazdný drevený regál na zemiaky RZ-01 70X54X40 BOROVICA, ktorý má v spodnej časti vysunutú čelnú stenu pre jednoduché vyberanie zemiakov, prípadne inej zeleniny z neho. Môžete si taktiež vybrať model RZ-02 52X30X37 BOROVICA, ktorý je vybavený kolieskami pre pohodlnú manipuláciu.
Palivové drevo už nemusíte viac ukladať na seba vedľa krbu, peci či kachlí. Na jeho uskladnenie môžete použiť zvislý, pevne stojaci regál na drevo SK-1-BOROVICA, prípadne model SK-1K-BOROVICA, ktorý je vybavený kolieskami.

Mnohé z drvených regálov sú vyhotovené v identickej dizajnovej línii, preto ich môžete medzi sebou ľubovoľne kombinovať a vytvárať si tak úložné riešenia šité na mieru pre každú miestnosť.
Drevené regály v našej ponuke sú vyhotovené z borovicového dreva, ktoré je dostatočne pevné, no zároveň si zachováva nízku cenu. Pre niektoré modely regálov však poslúžilo ako základ dubové drevo, ktoré je hustejšie a pevnejšie, než borovicové, avšak regále z neho sú o niečo drahšie.
 

Stránka 1 z 4 - 68 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 4 - 68 položiek celkom