Novinka Zväčšiť
  • 1 z 9
 

REGÁL DREVENÝ Maxi RW-4N 174x120x50 - BOROVICA

Neohodnotené
 
Výška: 174 cm
Šírka: 120 cm
Hĺbka: 50 cm
Materiál: borovicové drevo
Počet políc: 4+2 na fľaše
Nosnosť police: 100 kg
Dostupnosť Do 15 dní
€73,30
€61,08 bez DPH
   
Kategória Drevené regály policové
Záruka 2 roky
 

Regál séria Maxi je veľmi esteticky vyhotovený - ideálne pre interiér vášho domova. Možno s ním zaobchádzať ako s jednotlivým kusom nábytku.

Regál je možné rozšíriť o ďalšie regály z našej ponuky v rôznych rozmeroch. Regály sú spracované rovnakým spôsobom, vďaka tomu si môžete vytvoriť útulnú izbu, elegantnú knižnicu alebo kúpeľňu. Drevené prvky miestnosť určite zahrejú a urobia z nej útulný kútik. Regál je veľmi funkčný, pretože nezaberá veľa miesta a je možné umiestniť ho takmer v každej miestnosti.

Každá polica má nosnosť 100 kg pri rovnomerne rozloženom zaťažení. Laty na policiach sú montované pozdĺžne. Každá z políc sa k nohám regálu montuje pomocou dvoch skrutiek. Regály série Maxi sú svojím vzhľadom veľmi podobné regálom série B. Hlavným rozdielom oproti sérií B je nosnosť. Pri regáloch Maxi je zvýšená nosnosť jednotlivých políc. Docielilo sa to použitím hrubších drevených lát, z ktorých je regál montovaný.

Nohy regálov série Maxi sú predpripravené na montáž. Každá z nôh má predvŕtané diery pre upevnenie políc.

Výška: 174 cm
Šírka: 120 cm
Hĺbka: 50 cm
Hrúbka dreva police: 14 mm
Hrúbka a šírka dreva nohy: 14 mm x 80 mm
Vzdialenosť medzi policami: ľubovoľne každých 13 cm
Materiál: borovicové drevo
Počet políc: 4+2 na fľaše
Nosnosť police: 100 kg
Nosnosť regálu: 400 kg
Montáž: polica sa skrutkuje k nohe

Všetky prvky regálu boli vyrobené zo zdravej borovice, štvorstranne opracovanej. Drevo je suché a bez vád. Regály posielame v demontovanom stave. Inštalácia na základe priložených pokynov je veľmi jednoduchá a netrvá dlhšie ako 15 minút.

Medzi riešenia, ktoré odlišujú túto sériu regálov od konkurencie, patrí možnosť zdvihnutie stojanu pomocou špeciálnych konektorov BRML. Vďaka ďalším prvkom môžete vytvárať ľubovoľné skladové kompozície.

Podobný produkt

Výška 174
Šírka 120
Hĺbka 50
Séria Maxi
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.Viac informácií TU