• 1 z 2
 

Regál drevený RA-3-65, 90x65x28cm - borovica

9 hodnotení
 
Výška: 90 cm
Šírka: 65 cm
Hĺbka: 28 cm
Materiál: borovicové drevo
Počet políc: 3
Nosnosť police: 35 kg
Dostupnosť Skladom (> 5 ks)
€12,26
€10,22 bez DPH
   
Kategória Drevené regály policové
Záruka 2 roky
 

Regál série RA je veľmi esteticky vyhotovený - ideálne pre interiér vášho domova. Možno s ním zaobchádzať ako s jednotlivým kusom nábytku.
Regál je možné rozšíriť o ďalšie regály z našej ponuky v rôznych rozmeroch. Regály sú spracované rovnakým spôsobom, vďaka tomu si môžete vytvoriť útulnú izbu, elegantnú knižnicu alebo kúpeľňu. Drevené prvky miestnosť určite zahrejú a urobia z nej útulný kútik. Regál je veľmi funkčný, pretože nezaberá veľa miesta a je možné umiestniť ho takmer v každej miestnosti.

Každá polica má nosnosť 35 kg pri rovnomerne rozloženom zaťažení. Laty na policiach sú montované pozdĺžne. Každá z políc sa k nohe regálu montuje pomocou jedného skrutiek. Polica je vložená do drážky vyfrézovanej v nohe, za účelom väčšej stability a pevnosti.

Nohy regálov série RA sú predpripravené na montáž. Každá z nôh má predvŕtané diery pre upevnenie políc a tiež vyfrézované drážky na police, do ktorých sa police vsadzujú, aby bola zabezpečená stabilita celej konštrukcie.

Výška: 90 cm
Šírka: 65 cm
Hĺbka: 28 cm
Hrúbka dreva police: 12 mm
Hrúbka a šírka dreva nohy: 12 mm x 45 mm
Vzdialenosť medzi policami: ľubovoľne každých 20 cm
Materiál: borovicové drevo
Počet políc: 3
Nosnosť police: 35 kg
Nosnosť regálu: 105 kg
Montáž: polica sa skrutkuje k nohe

Všetky prvky regálu boli vyrobené zo zdravej borovice, štvorstranne spracovanej. Drevo je suché a bez vád. Regály posielame v demontovanom stave. Inštalácia na základe priložených pokynov je veľmi jednoduchá a netrvá dlhšie ako 15 minút.

Podobný produkt

Výška 90
Šírka 65
Hĺbka 28
Séria RA
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.Viac informácií TU