Novinka Zväčšiť
  • 1 z 6
 

REGÁL DREVENÝ ROHOVÝ R-03 89x33x33 - BOROVICA

5 hodnotení
 
Výška: 89 cm
Šírka: 33 cm
Hĺbka: 33 cm
Materiál: borovicové drevo
Počet políc: 3
Nosnosť police: 50 kg
Dostupnosť Momentálne nedostupné
€23,48
€19,57 bez DPH
Kategória Drevené regály policové
Záruka 2 roky
Položka bola vypredaná...
 

Regál série R je kvalitne spracovaný, čo ho predurčuje na použitie aj v interiéry, ako nábytok. Regál je možné rozšíriť o ďalšie regál z našej ponuky v rôznych rozmeroch. Regály sú spracované rovnakým spôsobom, vďaka tomu si môžete vytvoriť útulnú izbu, elegantnú knižnicu alebo kúpeľňu. Drevené prvky miestnosť určite zahrejú a urobia z nej útulný kútik. Regál je veľmi funkčný, pretože nezaberá veľa miesta a možno ho umiestniť takmer v každej miestnosti.

Tento druh regálu serie R môžete použiť, ako malý regál určený do rohu miestnosti. Tiež ako regál, ktorý pripojíte ku klasickému regálu a rozšírite úložný priestor, ktorý vznikne na konci regálu. Pre lepšiu predstavu si môžete prezrieť obrázky, kde je to znázornené.

Každá polica má nosnosť 50 kg pri rovnomerne rozloženom zaťažení. Police tohto regálu sú tvorené jednou doskou, ktorá má na zadnej strane zarážku. Tá slúži na to, aby sa nestalo, že Vám za regál spadne nejaký predmet, dôležitý papier, ktorý by ste neskôr mohli márne hľadať. Je to skvelé a praktické riešenie tohto problému. Každá z políc sa k nohám regálu montuje pomocou skrutiek. Na zadnej strane regálu je polica upevnená dvoma skrutkami a na prednej strane jednou skrutkou.

Nohy regálov série R sú predpripravené na montáž. Na oboch koncoch regálu sa nachádza vopred zmontovaná noha v tvare rebríka, ku ktorej sa následne pripoja police regálu. Vrchná časť nohy regálu série R je zaoblená čo zvyšuje estetický vzhľad regálu, ale prispieva aj k bezpečnosti.

Výška: 89 cm
Šírka: 33 cm
Hĺbka: 33 cm
Hrúbka dreva police: 15 mm
Hrúbka a šírka dreva nohy: 15 mm x 65 mm
Materiál: borovicové drevo
Počet políc: 3
Nosnosť police: 50 kg
Nosnosť regálu: 150 kg
Montáž: police sa skrutkuje k vopred zmontované nohe

Všetky prvky regálu boli vyrobené zo zdravej borovice, štvorstranne spracovanej. Drevo je suché a bez vád. Regály posielame v demontovanom stave. Inštalácia na základe priložených pokynov je veľmi jednoduchá a netrvá dlhšie ako 15 minút.

Podobný produkt

Výška 89
Šírka 33
Hĺbka 33
Séria R