Regály na topánky (botníky)

REGÁLY NA TOPÁNKY Banner_1

Regály na topánky

 
 
Urobte si konečne poriadok v obuvi. Či už ju skladujete v predsieni alebo v šatníku, základom by mal byť prehľadný regál na topánky. V našej ponuke ich nájdete až 24 druhov, pričom ten najväčší je vybavený 9 policami a môžete tak doň uložiť až 45 párov obuvi. Základným materiálom je borovicové drevo, ktoré ponúka dostatočnú pevnosť a zároveň nám umožňuje udržať priaznivú cenu regálov. Pri väčšine modelov si môžete vybrať z viacerých farebných variantov, prípadne si tiež zvoliť model bez povrchovej úpravy, ktorý si tak môžete prispôsobiť podľa vašich požiadaviek. Bude tak dokonale ladiť s okolitým nábytkom.
Regále na topánky dodávame v demontovanom stave, nemusíte sa však obávať zložitej montáže, všetok potrebný materiál totiž nájdete v balení.
V sérii RBS nájdete regále s plnými bočnými stenami a policami vo forme dvoch guľatých drevených profilov. Modely v tejto sérii ponúkajú kapacitu od 4 do 45 párov obuvi. Keďže regále sú vyhotovené v rôznych tvaroch, no v rovnakej dizajnovej línii, môžete ich medzi sebou ľubovoľne kombinovať a vytvoriť si tak úložný priestor na topánky presne podľa vašich požiadaviek, resp. priestorových možností.
 

Stránka 1 z 2 - 26 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 26 položiek celkom