Regály na víno

Regal na víno banner_1

Regály na víno


U nás si môžete vybrať spomedzi 11 dizajnových sérií, ktoré sa líšia použitými materiálmi, tvarmi a  tiež farebným prevedením. Okrem toho dodávame regále na víno aj v stave bez povrchovej
úpravy, čo vám umožní prispôsobiť si ich presne podľa vašich požiadaviek. Môžete ich tak zladiť s okolitými prvkami, či už víno skladujete v kuchyni, v špajzi alebo v pivnici. Do našich regálov môžete uložiť od 1 až po 91 fliaš.
Základom je vždy borovicové drevo, ktoré je dostatočne pevné, no zároveň nám umožňuje udržať priaznivú cenu regálov. Väčšinu z nich dodávame v demontovanom stave, nemusíte sa však
obávať, nakoľko ich montáž je jednoduchá a všetko potrebné k nej nájdete v balení príslušného regála.
Série regálov na víno RW-1 a RW-5 vám ponúknu klasický dizajn z drevených hranolov, ktorý je nadčasový a univerzálny a zapadne do každého priestoru.
Regále na víno v sérii RW-3 majú plné bočné steny s elegantne zaoblenými rohmi. Materiálom je borovicové drevo a najväčší model má kapacitu až 91 fliaš.
Plné bočné steny nájdete aj v regáloch série RW-6, ktorá navyše ponúka modely s policami delenými do uhlopriečky.
V produktovom rade RW-16 nájdete taktiež regále na víno so zaoblenými bočnými stenami, avšak s rôznymi farebnými povrchovými úpravami.
Základným materiálom je v tomto prípade drevovláknitá HDF doska.
Série RW-8 a RW-7 ponúkajú konštrukčné riešenie bez bočných a vrchných stien. Vďaka tomu sú viditeľné etikety fliaš, čo vám pomôže získať si okamžitý prehľad o zásobách vo vašom súkromnom vínnom archíve.  Podobne sú na tom aj regále v sérii RW-9.
 

Stránka 1 z 3 - 46 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 3 - 46 položiek celkom